ComarEX
ComarEX JUNIOR REPELENT

JUNIOR SPRAY

COMAREX REPELENT

KOUPIT Košík

20 % účinné látky IR3535 – repelent s velmi vysokým obsahem účinné látky, který efektivně a šetrně chrání před komáry a klíšťaty.

  • IR3535 20% – vysoký obsah účinné látky pro efektivní ochranu před komáry a klíšťaty
  • vhodný již pro děti od 1 roku
  • s mechanickým rozprašovačem pro lepší kontrolu dávkování
  • účinnost až 8 hodin

Účinná látka: IR3535 20%

Objem: 120 ml

Upozornění: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Návod k použití
Repelent aplikujte maximálně třikrát denně u dospělých, dvakrát denně u dětí nad 2 roky a jednou denně u dětí mezi 1 a 2 roky. Pokud si všimnete výrazného snížení ochrany, pak můžete přípravek nejdříve po 10 hodinách po první aplikaci použít znovu. Při opakované aplikaci dodržujte maximální denní povolený počet aplikací.

Přípravek nanášejte rovnoměrně na nechráněnou pokožku a nanesenou kapalinu rukou rozetřete po pokožce. Nanášejte POUZE na nechráněné časti těla – paže, ruce, nohy, chodidla a tvář. Přípravek nestříkejte přímo na tvář. Na obličej nanášejte přípravek rozetřením dávky nastříknuté na ruku, abyste předešli poškození očí. Nestříkejte přípravek do očí ani na oční okolí. U dětí pod 12 let by měli přípravek aplikovat dospělí.

Neaplikujte na dětské ruce. Neaplikujte přes řezné rány, poranění nebo čerstvě oholenou či podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oblečení. Jen pro vnější použití. V případě silného pocení nebo po plavání je nutné repelent aplikovat znovu.


Děti

Pokud máte nějaké další otázky k řadě ComarEX, kontaktujte nás e-mailem nebo na bezplatné infolince, kde vám všechny vaše dotazy rádi a ochotně zodpovíme.

Volejte 800 555 568 nebo pište na e-mailovou adresu comarex@simply-you.cz

Adresa

Swiss Pharmaceutical Investment
Kubelikova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Holka ComarEX

Tyto stránky vytvořila a za jejich obsah je zodpovědná společnost Swiss Pharmaceutical Investment